График консультаций

2022-2023 у.г.

ÕPETAJAÕPPEAINENÄDALAPÄEVTUNNI NR.KABINET
Armon VeronikaEesti keel, LoodusõpetusEsmaspäev8, Kokkuleppel207
Aronštam ŽannaMajandusõpetusKolmapäevKokkuleppelkokkuleppel , vastavalt sellele, missugune kabinet on vaba
Bittner IrinaInglise keelNeljapäev7, 8201
Bogdanova KlaraJuudi kirjandus, Kirjandus, Vene keelTeisipäev9307
Botina Niina3D-modelleerimine, Arvutiõpetus, Infotehnoloogiaõpetus, Tehnoloogiaõpetus, Uurimistöö, VeebidisainTeisipäev9, Kokkuleppelarvutiklass
Botina Niina3D-modelleerimine, Arvutiõpetus, Infotehnoloogiaõpetus, Loovtöö, Tehnoloogiaõpetus, Uurimistöö, VeebidisainTeisipäev9, Kokkuleppelarvutiklass
Brjauzova SvetlanaKeemiaKolmapäev9, Kokkuleppel106
Fridel ZojaMatemaatikaNeljapäev8205
Gabovits Fainavene keel ja kirjandusEsmaspäev, NeljapäevKokkuleppel, 7.8307
Gabovits OlgaInglise keelReede7, 8400
Gapon RozalijaBioloogia, LoodusõpetusTeisipäev9106
Gramberg GennadiJuudi ajaluguEsmaspäev, Teisipäev, KolmapäevKokkuleppel10 кл четверг 1 урок (9:30), 8 урок – Библиотека общины. 11а,б – вторник, среда 9 урок – библиотека общины. 1 урок
Green SofiaKehaline kasvatusNeljapäev, Kokkuleppel8, KokkuleppelVõimla
Kandel InnaMuusikaEsmaspäev, Kolmapäev0403
Lend MarjanaInglise keelKolmapäevKokkuleppel306
Lissoboi OksanaKunstKolmapäevKokkuleppel401
Lomovski MargaritaArvutiõpetus, MatemaatikaReede6, 7104
Lutško LarissaKäsitöö ja kodundusKolmapäev8001
Mihhailova TaisiaInglise keelKokkuleppelKokkuleppel306
Mõisja KirstiEesti keel, Eesti kirjandusKokkuleppelKokkuleppel305
Ossipova ViktoriaGeograafiaNeljapäev0, Kokkuleppel104
Persidski SanderAjalugu, Juudi ajaluguKokkuleppelKokkuleppel405
Prigorovskaja NataliaEesti keelEsmaspäev, Teisipäev, Neljapäev, ReedeKokkuleppel304
Rõbakov DmitriAjalugu, Rahvastik ja majandus (geograafia (inimgeograafia)), Ühiskonnaõpetus, Uurimistöö alusedEsmaspäev9Tehnoloogia
Rodionova JelenaLogopeeditööReede7308
Romenski AlexanderInglise keelKokkuleppelKokkuleppel303
Šambalova SvetlanaVene keelTeisipäev6кабинет 202
Šarlo IrinaEesti keel, LoodusõpetusTeisipäev, Kokkuleppel8, Kokkuleppel206
Serebrjakova JanaEesti keelNeljapäevKokkuleppelkantselei
Sidorova AnnaHeebrea keelEsmaspäev7402
Spitšak SvetlanaVene keelNeljapäev8204
Šuljeva-Kanušina TatjanaKirjandus, Vene keelEsmaspäev8, Kokkuleppel401
Tomaš LjubovFüüsika, MatemaatikaEsmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev, Reede0302
Tšagava LuizaMatemaatikaReede8, Kokkuleppel105
See sait kasutab küpsiseid. Selle saidi kasutamist jätkates nõustute nende kasutamisega.
Продолжая использовать наш сайт, вы соглашаетесь на использование cookie.