Учителя

Alexander Romenski  – inglise keel, inglise ajalugualexander.romenski@jkool.ee
Alissa Hmelnitskaja – Inimeseõpetusalissa.hmelnitskaja@jkool.ee
Alina Serkutan – Reklaam ja arimeediaalina.serkutan@jkool.ee
Anna Sidorova – heebrea keelanna.sidorova@jkool.ee
Dmitri Drjukov – Riigikaitsedmitri.drjukov@jkool.ee
Dmitri Rõbakov – ajalugu, eesti ajalugu, ühiskonnaõpetusdmitri.robakov@jkool.ee
Faina Gabovitš – vene keel ja kirjandusfaina.gabovits@jkool.ee
Gennadi Gramberg – Juudi ajalugugennadi.gramberg@jkool.ee
Hindrek Oks – kehaline kasvatushindrek.oks@jkool.ee
Inna Kandel – muusika, heebrea keelinna.kandel@jkool.ee
Irina Bittner – inglise keelirina.bittner@jkool.ee
Irina Šarlo – eesti keelirina.jakobson@jkool.ee
Jana Kristal –  eesti keel jana.kristal@jkool.ee
Jana Škljarova – Inglise keeljana.skljarova@jkool.ee
Jelena Berngard – inimeseõpetusjelena.berngard@jkool.ee
Jelena Rodionova – logopeedjelena.rodionova@jkool.ee
Kirsti Mõisja – eesti keelkirsti.moisja@jkool.ee
Klara Bogdanova – vene keel ja kirjandus klara.bogdanova@jkool.ee
Larissa Leta Lumiste – kunst, tehnoloogiaõpetuslarissa-leta.lumiste@jkool.ee
Lev Kempa – juudi tavadlev.kempa@jkool.ee
Ljubov Tomaš – matemaatika, füüsikaljubov.tomas@jkool.ee
Luiza Tšagava  – matemaatikaluiza.tsagava@jkool.ee
Maria Reppo-Šabarova – kunstmaria.reppo@jkool.ee
Margarita Lomovski – matemaatika margarita.lomovski@jkool.ee
Natalia Prigorovskaja – eesti keel ja kirjandus natalia.prigorovskaja@jkool.ee
Niina Botina – arvutiõpetusbotinajk@gmail.com
Oksana Lissoboi – kunstoksana.lissoboi@jkool.ee
Olga Gabovitš – Inglise keel, haridutehnoloogolga.gabovits@jkool.ee
Rosalija Gapon – inimeseõpetus, bioloogiarozalija.gapon@jkool.ee
Sander Persidski – Juudi ajalugusander.persidski@jkool.ee
Sergei Kivimagi – psühholoog sergei.kivimagi@jkool.ee
Sofia Green – kehaline kasvatussofia.green@jkool.ee
Svetlana Brjauzova – keemia svetlana.brjauzova@jkool.ee
Svetlana Šambalova – algõpetussvetlana.sambalova@jkool.ee
Svetlana Špitšak – algõpetussvetlana.spitsak@jkool.ee
Shlomo Voskoboynik – heebrea keel shlomo.voskoboynik@jkool.ee
Zoja Fridel- algõpetuszoja.fridel@jkool.ee
Žanna Aronštam – majandusõpetuszanna.aronstam@jkool.ee
Taisia Mihhailova – inglise keeltaisia.mihhailova@jkool.ee
Tatjana Šuljeva-Kanušina – vene keel ja kirjandustatjana.shuljeva@jkool.ee
Veronika Armon – algõpetus ja eesti keelveronika.armon@jkool.ee
Viktoria Ossipova – geograafiaviktoria.ossipova@jkool.ee
See sait kasutab küpsiseid. Selle saidi kasutamist jätkates nõustute nende kasutamisega.
Продолжая использовать наш сайт, вы соглашаетесь на использование cookie.