Учителя

Alexander Romenski  – inglise keel, inglise ajalugualexander.romenski@jkool.ee
Anna Sidorova – heebrea keelanna.sidorova@jkool.ee
Dmitri Drjukov – Riigikaitsedmitri.drjukov@jkool.ee
Dmitri Rõbakov – ajalugu, eesti ajalugu, ühiskonnaõpetusdmitri.robakov@jkool.ee
Elena Berngard – inimeseõpetusjelena.berngard@jkool.ee
Faina Gabovitš – vene keel ja kirjandusfaina.gabovits@jkool.ee
Gennadi Gramberg – Juudi ajalugugennadi.gramberg@jkool.ee
Hindrek Oks – kehaline kasvatushindrek.oks@jkool.ee
Inna Kandel – muusika, heebrea keelinna.kandel@jkool.ee
Irina Bittner – inglise keelirina.bittner@jkool.ee
Irina Šarlo – eesti keelirina.jakobson@jkool.ee
Jana Serebrjakova –  eesti keel jana.serebrjakova@jkool.ee
Jelena Rodionova – logopeedjelena.rodionova@jkool.ee
Kirsti Mõisja – eesti keelkirsti.moisja@jkool.ee
Klara Bogdanova – vene keel ja kirjandus klara.bogdanova@jkool.ee
Larissa Lutško – kunst, tehnoloogiaõpetuslarissa.lutsko@jkool.ee
Lev Kempa – juudi tavadlev.kempa@jkool.ee
Ljubov Tomaš – matemaatika, füüsikaljubov.tomas@jkool.ee
Luiza Tšagava  – matemaatikaluiza.tsagava@jkool.ee
Maria Reppo – kunstmaria.reppo@jkool.ee
Margarita Lomovski – matemaatika margarita.lomovski@jkool.ee
Marjana Lend – Inglise keelmarjana.lend@jkool.ee
Natalia Prigorovskaja – eesti keel ja kirjandus natalia.prigorovskaja@jkool.ee
Niina Botina – arvutiõpetusbotinajk@gmail.com
Oksana Lissoboi – kunstoksana.lissoboi@jkool.ee
Olga Gabovitš – Inglise keel, haridutehnoloogolga.gabovits@jkool.ee
Rozalija Gapon – inimeseõpetus, bioloogiarozalija.gapon@jkool.ee
Sander Persidski – Juudi ajalugusander.persidski@jkool.ee
Sofia Green – kehaline kasvatussofia.green@jkool.ee
Svetlana Brjauzova – keemia svetlana.brjauzova@jkool.ee
Svetlana Šambalova – algõpetussvetlana.sambalova@jkool.ee
Svetlana Špitšak – algõpetussvetlana.spitsak@jkool.ee
Shlomo Voskoboynik – heebrea keel shlomo.voskoboynik@jkool.ee
Zoja Fridel- algõpetuszoja.fridel@jkool.ee
Žanna Aronštam – majandusõpetuszanna.aronstam@jkool.ee
Taisia Mihhailova – inglise keeltaisia.mihhailova@jkool.ee
Tatjana Ehatamm – psühholoog tatjana.ehatamm@jkool.ee
Tatjana Šuljeva – vene keel ja kirjandustatjana.shuljeva@jkool.ee
Veronika Armon – algõpetusveronika.armon@jkool.ee
Viktoria Ossipova – geograafiaviktoria.ossipova@jkool.ee
Tallinna Juudi Kooli õpetajad
See sait kasutab küpsiseid. Selle saidi kasutamist jätkates nõustute nende kasutamisega.
Продолжая использовать наш сайт, вы соглашаетесь на использование cookie.