“Aasta õpetaja”

Aasta õpetaja 2011

Dmitri Rõbakov

Ühiskonnaõpetua ja eesti ajaloo õpetaja

Aunimetus´´ AASTA ÕPETAJA´´ omistatakse kord aastas  Eesti Vabariigi parimatele õpetajatele.,ka meie kooli õpetajate hulgas on selle aunimetuse saajaid.

2010 a. 8. oktoobril  ÕPETAJATE PÄEVAKS  toimus VENE KULTUURIKESKUSES vene õppekeelega koolide õpetajate austamine, Tallinna Juudi Koolist  autasustati õpetajaid—Svetlana Spitsak,Inna Kandel,Zinaida Jevgrafova,Rozalia Gapon,Anna Sats, Anne Sestakova

2009.a.9. oktoobril  toimus VENE KULTUURIKESKUSES  pidulik kontsert ´´Tallinn austab õpetajaid´´,mis oli pühendatud RAHVUSVAHELISELE ÕPETAJATE PÄEVALE. Autasustatika ka Tallinna Juudi Kooli õpetajaid—Natalia Prigorovskaja, Lev Kempa,Luiza Tsagajeva, Zoja Fridel ja Veera Pljustsajeva.

Aasta õpetaja 2010

Maiu Vendla