Kogupäevakool

Projekti eesmärk – käivitada Tallinna Juudi Koolis Kogupäevakool, mille raames oleks võimalik pakkuda lastele ja vanematele nii formaalset (õppekava järgset tegevust) kui ka mitte-formaalset (huvitegevust) õppimist tervikuna. Vanemate tagasiside näitab seda, et vajadus täita  laste vaba aega on suur ja kui mitte-formaalne tegevus toimuks oma koolis, oleks see igati teretulnud ja mõistlik. Lapsed on turvalises keskkonnas, mida nad hästi tunnevad ja vanemad rahulikult tööl.

Kogupäevakool loob võimalusi kombineerida õppeprotsessi ja loovtegevusi võimaldab omal maitsel valida praktilist huviringi või sporditegemist. Oluline eesmärk on ka see, et kõik kodused õppimised on tehtud ja perekondlikud õhtud on stressivabad.

* Õpilaste erinevate huvide ja oskuste integreerimine.

* Pakkuda õppijatele erinevatest valdkondadest oskusi ja kogemusi.

* Lihtsustada vanemate päeva.

Kogupäevakooli tegevused on: robootika, foto videoring, sport, tüdrukute kool, eesti kultuur, sabat ja juudi tavad, ja jalutus õues.