Школьные обеды

Организация питания в школьной столовой

Allergiat voi talumatust pohjustavate ainete voi toodete info.pdf

Меню

В случае если ребёнок заболел или отсутствует в школе по другим причинам просим сообщать об этом не позднее 10:00 того же дня!
по адресу: jana.virkila@mail.ee
или по телефону: 53448825

Оплата питания

• 1.-12. klassi õpilased.- tasuta
  • Õpetajad –päevaraha 1,80 €
  • Päevapraad õpilasele- päevaraha 1,60 €
  • Et Teie laps oleks soovitud ajal sööjate nimekirjas peab makse olema tehtud märgitud maksetähtajaks.

Tasumine ainult pangaülekandega otse toitlustavale ettevõttele:
Toiduraha palume tasuda,

• Saaja: Fremest OÜ
  • a/a: EE972200221077529047 (Swedbank)
  • Selgitusse märkida: Tallinna Juudi Kool, lapse nimi, klass ning kuu või päevad, mille eest tasute.

Palume maksetähtaegadest ja infost kindlasti kinnipidada!

Kui õpilane on haige või puudub, palume kindlasti teatada (puudumise algus ja lõpp) kuni kella 10:00-ini
e-posti aadressile: jana.virkila@mail.ee või telefonil 53448825.

Õpilane võetakse toidult maha teatamisest kuni kella 10:00 sama päeva toidupäevast alates. Kasutamata päevade toiduraha summa arvestatakse järgmise perioodi ettemaksuks. Järgneva kuu toiduraha tasumisel palume ise kogunenud ettemaksu summa maha arvestada ning lisada maksekorralduse selgitusse vastavate päevade arv.

*Mitte teatamisel,puudutud päevi maha ei arvestata.
*Toitlustamine ainult ettemaksuna.

*Diagnoositud toiduallergia puhul teavitada söökla juhatajat, vajalik meditsiiniline tõend, et saaks kokku leppida alternatiivse menüü.

Meeldivat koostööd soovides
Fremest OÜ

Соблюдайте сроки оплаты и своевременно отправляйте информацию об отсутствии!

Ученик будет снят с питания на следующий день после уведомления. Сумма уплаченная за неиспользованные дни учитывается как предоплата за следующий период. При оплате питания на следующий месяц вычтите сумму предоплаты и добавьте количество соответствующих дней в пояснение к платежному поручению.

• Без уведомления, пропущенные дни не вычитаются из оплаты.
  • Питание дня оплачивается только заранее.

Искренне Ваши
Fremest OÜ

Организация питания в группе продлённого дня

Päevapraad